שירותים


תכנון

תכנון לוחות חשמל ייעודיים למתקנים גדולים דורש התמחות והתמקצעות הכוללת את המערכת כולה, מעבר להבנה מעמיקה של חיווט הלוח עצמו. לצוות חברת מרגל סריג ניסיון של עשרות שנים בתכנון לוחות חשמל למערכות מורכבות הכוללות חימום וקירור מהיר, הולכת נוזלים, מתקני אוויר דחוס וואקום לבתי חולים, לוחות חלוקה, ומערכות מיזוג אוויר מורכבות.

במהלך התכנון צוות מרגל סריג לוקח בחשבון את רכיבי הציוד הנתמכים על ידי הלוח, את התקנים הרלבנטיים למערכת ואת התנאים בהם יתבצע התהליך כולו. במסגרת זו, הצוות פועל מול מתכנני החשמל ומזמיני העבודה כדי לוודא תכנון מיטבי של המערכת כולה, בדגש על עמידה בלוחות זמנים, שמירה על רמת ביצוע גבוהה עם ציוד איכותי.

למרגל סריג ניסיון מוכח בתכנון לוחות חשמל בתחום הקירור, כולל מקררים תעשייתיים, בתי קירור, מנהרות הקפאה, תהליכי ייבוש, הרטבה והבחלה - תהליכים הדורשים בקרה קפדנית ועמידה בתנאים קיצוניים. בנוסף, מרגל סריג מתכננת לוחות חשמל לתחום התברואה והאינסטלציה, החל ממשאבות ביוב וכלה במענה כולל למתקני תברואה וחדרי מכונות בבתי חולים, בתי מלון ועוד.
החברה מספקת את סוגי הלוחות הבאים:

  • לוחות חשמל למערכות קירור תעשייתיות: לוחות המיועדים למערכות קירור על בסיס פראון, אמוניה ו-CO-2 ברשתות שיווק מזון ומחסני קירור גדולים.
  • לוחות חשמל למערכות תברואה ומתקני שאיבה: לוחות חשמל למערכות תברואה כגון חדרי הסקה, משאבות ביוב וניקוז, מערכות להספקת לחץ מים קבוע בספיקה משתנה בעזרת ממירי תדר, מערכות הגברת לחץ להידרנטים ומערכות למתקני אוויר דחוס וואקום לבתי חולים לפי מפרטי משרד הבריאות.
  • לוחות חשמל לחלוקה: לוחות חשמל המיועדים לקבלת מתח ולחלוקתו, על פי דרישות הלקוח.
  • לוחות חשמל למערכות מיזוג אוויר: לוחות חשמל למתקני מיזוג אוויר מרכזיים עבור קבלני מיזוג.
  • לוחות חשמל לבקרים מתוכנתים: הרכבה וחיווט של בקרים מתוכנתים על פי דרישות הלקוח.
  • לוחות חשמל לשיפור כופל הספק: לוחות חשמל המשפרים את כופל ההספק בעזרת מיתוג אוטומאטי של קבוצות כבלים ומערכות לשיפור כופל הספק בתנאי הרמוניות גבוהות.

הרכבה

מרגל סריג עובדת עם החברות המובילות בייצור ארונות ולוחות חשמל בישראל ובעולם, המייצרות עבורה ארונות חשמל ברמה גבוהה על פי תכנון מותאם ללקוח. המודל הגמיש של מרגל סריג מאפשר לה לבחור את הפתרון הטוב ביותר עבור כל פרויקט, ללא תלות ביצרן ציוד מסוים.

עבור כל לקוח בוחר צוות מרגל סריג את הציוד המיטבי למתן מענה למערכת, ומתקשר עם יצרני לוחות בארץ או בחו"ל על פי הצורך. לחברה מערכת קשרים ענפה המבוססת על עשרות שנים של עבודה משותפת פוריה עם יצרנים, המבטיחים לה יתרונות במחיר ובשירות.

הרכבת הלוחות הסופית מתבצעת במפעל מרגל סריג בסטנדרטים גבוהים של איכות על פי תקן ISO 9001. לאחר ההרכבה הלוחות עוברים סדרת מבדקי איכות על מנת לוודא שיתאימו לתנאים באתר הלקוח ויתנו תמיכה מלאה למערכת המיועדת.

מרגל סריג עובדת עם הספקים המובילים בתחומם, כגון אטקה, י.ד. בכור, שלמה כהנא ובניו, איטון, פניקס קונטקט, תמח"ש ואחרים.


תחזוקה

מבחנו של ציוד חשמלי הוא בפעולה תקינה לאורך זמן, ללא הפרעות. מרגל סריג עושה ככל שביכולתה על מנת למנוע תקלות ולוודא שמוצריה יעבדו ללא הפסקה בתנאי המערכת בה הם מותקנים.

בזמן ההתקנה, מומחי החברה עומדים לרשות הלקוח באופן מלא, עד להטמעה מוצלחת של הלוח במערכת ותחילת עבודה שוטפת. במידה ומתגלות תקלות, או שמתעורר צורך בשינוי הלוח בשל שינויים במערכת, החברה ערוכה למתן מענה מיידי ושירותי באמצעות טכנאי שטח כונן המגיע לאתר הלקוח במהירות לתיקון הבעיה.

בנוסף, מרגל סריג מציעה שירות לשיפוץ לוחות ושיפורם, או התאמתם לצרכים חדשים.