פתרונות


קירור

מרגל סריג מספקת פתרונות מתקדמים לבתי קירור, מחסני קירור ותהליכים תעשייתיים הדורשים קירור או חימום מהיר, כגון מנהרות קירור, ייבוש, הרטבה והבחלה. החברה מספקת לוחות חשמל מותאמים אישית לרשתות שיווק רבות ולחברות המזון המובילות בישראל.

קירור וחימום הם תהליכים המשתמשים באנרגיה רבה, הדורשת שמירה על טמפרטורה אחידה ודיוק מקסימלי בתכנון לוח החשמל. שינויי הטמפרטורה, הלחץ והתנאים הסביבתיים דורשים תשומת לב רבה ושילוב בקרות להגנה על המדחסים וציוד נוסף.

מומחי התכנון של מרגל סריג לומדים את המערכת של הלקוח על כל תהליכיה ומתכננים לוח ייעודי שישרת את המערכת בבטחה לאורך זמן ויעמוד בכל התקנים הנדרשים על מנת לשמור על איכות גבוהה.


תברואה וצנרת

מרגל סריג צברה ניסיון רב בתכנון והרכבה של לוחות חשמל המשמשים במערכות תברואה והולכת נוזלים. בין מתקניה ניתן למנות בתי חולים, בתי מלון ומתקנים נוספים.

לוחות החשמל של מרגל סריג נותנים מענה מיטבי לחדרי מכונות ומערכות הולכת נוזלים בזכות היכרות מעמיקה עם התהליכים החשמליים, המכניים והכימיים במערכות אלו. הלוחות תומכים במגוון מערכות, כולל מתקני תברואה, משאבות ביוב, חימום מים והסעתם, מערכות הגברת לחץ, הספקת מים בספיקה משתנה, אויר דחוס, ואקום, יניקת עשן ועוד.

צוות התכנון של מרגל סריג מתמצא במערכות אינסטלציה מסוגים שונים, בוחן את תכנון המערכת ומציע את הדרך הטובה ביותר לספק לה חשמל על פי ניסיון של עשרות שנים וידע מקצועי מוכח.

מענה מיוחד לתחום משאבות כיבוי האש מספקת מרגל סריג על ידי ייצוג חברת Firetrol האמריקאית בישראל. לוחות החשמל של החברה מיועדים למשאבות כיבוי אש עם מנוע חשמל או דיזל, מיוצרים על פי תקן NFPA20 ועומדים במערכות הבדיקה UL/FM.


לוחות ת"י 61439-2

ת"י 61439-2 הוא תקן ישראלי ואכיפתו מתגברת בהדרגה. התקן שונה מתקנים אירופאיים ששימשו עד היום בתעשייה, ולכן דורש התאמה מיוחדת של לוחות החשמל לדרישותיו.

התקן מגדיר דרישות מקצועיות למתכנני לוחות, חווטים ואנשי ביקורת לאחר ייצור הלוח, וכן דרישות טכניות בייצור הלוח וציודו. בנוסף, מגדיר התקן סדרת בדיקות וציוד בדיקה לבקרת איכות של לוחות החשמל.

כמענה לפרסום התקן, דרישות השוק והאכיפה המוגברת, פיתחה חברת מרגל סריג יחד עם ספקיה סדרת לוחות התואמת את דרישות התקן החדש לשימוש בתהליכי קירור והנדסת זורמים. מרגל סריג, חלוצת יישום התקן בישראל, משווקת סדרת לוחות תקינים וכן אביזרים נלווים המיוצרים על ידי יצרן מקורי מאושר ונבדקו בהתאם לתקן.

הלוחות החדשים מאפשרים למקימי מערכות חדשות לעמוד בדרישות התקן ולהרוויח מהידע והניסיון התכנוני של חברת מרגל סריג.

ברשות החבה היתרים לסמן בתו תקן מאת יצרני המקור כדלקמן:

» תמח"ש עם ציוד ABB

» ריטל עם ציוד ABB